Oyun Dünyası

Tom Clancys Rainbow Six Siege Savaş Oyununu İndir

tom clancys rainbox oyununu full indir

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege son sürüm oyununu full sürüm tek link olarak paylaşacağız. Savaş oyunu severler için oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. Oyunu oynarken kendinizden geçeceksiniz. Tom Clancys oyununda grafikler oldukça yüksektir.

tom clancys rainbow six siege oyununu full yükle

Zaten bunu oynarken çözünürlük açısından rahatlıkla göreceksiniz. Oyun içindeki silahlar her yeni sürümde farklılaşıyor ve gerçekçi bir hal alıyor. Artık piyasaya çıkan yeni oyunlar arasında gerçekçi görünüm ilk sırada yer alıyor. Çünkü oyun severler teknik bakımdan çok görselliğe önem veriyor.

tom clancys 2016 oyununu crackli yüksek hızda indir

Sahneler arası ve olaylar içerisindeki gelişmeler sizi size bağlayacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Savaş oyunlarının tadına bu oyun ile varacaksınız.  Oyun çok yeni piyasaya çıktı. Minumum sistem gereksinimleri biraz fazla.

tom clancys serisinin son sürümünü full indir

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bitte çalışır)
İşlemci: Intel Core i3 560 
Bellek: 6 GB RAM
Grafik: NVIDIA GeForce GTX 460 
Sabit Disk: 30 GB

İndirme linki: https://mega.nz/#F!MJwQgbLL!pscPMTE5HMEio0xlHRRdKQ

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>