Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Savaş Oyununu Full İndir

1gb6dN Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Savaş Oyununu Full İndir

Saygıdeğer okuyucularımız, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyununa nihayet kavuştuk. Oldukça tehlikeli bir keskin nişancı yani snipersiniz. Görevlerinizde kötü karakterlerin işlerine çomak sokup yoketmeye çalışacaksınız. Tehlikeli görevler yapacaksınız. Tek başınıza yeri geldiğinde kamplara salıdıracaksınız. Sniperlik görevlerinizi yaparken dikkatli davranıp kayıp vermemelisiniz. Çünkü sniperliğin ilk amacı sessizce ilerleyip teker teker düşmanları yoketmektir.

vpG644 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Savaş Oyununu Full İndir

Yani yeri gelir bir orduyu bile öldürebilecek kabiliyete sahipsiniz. Oyun sizi zorla bir güzergaha sokmuyor. Yani serbestliğiniz var istediğiniz kadar düşmanlara pusu kurabilir. Farklı açılardan geçişler yaparak düşman bölgelerine sızma girişimleri yapacaksınız. Kartel isimli düşmanımız bonzailer, uyuşturucular satıyor.

nWdQrM Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Savaş Oyununu Full İndir

Hatta hava operasyonlarında da sniper özelliklerinizi göstermelisiniz. Doğa manzarası da çok iyi yapılmış. Grafiklere dikkat ederseniz kaliteyi üst seviyeye çıkartmışlardır. Tom Clancy’s ghost recon wildlands savaş oyununu full olarak indirebileceksiniz.

duslerkulup indirme linki 2 Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Savaş Oyununu Full İndir

http://link.tl/1yhh9

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>