TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle

tkgm parsel sorgu TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle

Merhabalar değerli okuyucularımız, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan uygulama sayesinde tapu için gerekli olan parsel sorgulamalarınızı yapabileceksiniz. TKGM Parsel Sorgu uygulamasında ihtiyacınız olan her türlü araziye birçok bilgiye ulaşabileceksiniz. Örnek veriyoruz ki  bir arazi, tarla veyahut daire satın alacaksınız. Öğrenmek istediğiniz araziye dair en güvenilir sorgulama tarzıdır.

tkgm parsel sorgu 2 523x900 TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle

İOS veya android cihazınız içerisinde istediğiniz arazi hangi şehrin hangi ilçesinde, adres ve koordinat bilgisiyle sorgulamayı yapabilirsiniz. Sorgulama sonucunda il-ilçe-semt-mahalle-cadde-ada ve sokak ismine kadar her detaya ulaşılabilmeniz mümkün. Bunun yanında dip not olarak alınan sonuçların herhangi bir resmi işlem amacıyla kullanılmaması gerektiği de belirtilmiştir.Sorgulamayı yapmak istediğinizde herhangi bir yolla internet bağlantınız olması gerektiğini unutmayın. Bağlantıyı kurduktan sonra uygulamanın size sorduğu birkaç boşluğu doldurup aratmaya başlayabilirsiniz. Arkasından tüm bilgiler, kısa süre içinde elinizde olacak. TKGM Parsel Sorgunun en büyük avantajı, Tapu Kadastro Müdürlüğüne gidip gelme derdinden kurtarmasıdır. Sorgulama, sıra bekleme, oradan oraya koşuşturma gibi pek çok resmi işlemi birkaç dakikada telefonunuzda bulabiliyorsunuz. Sorgunun bir diğer güzel yanı ise indirimi ya da kullanımı için herhangi bir ücret almamasıdır. Parsel sorgulama konusunda Android ve İOS cihazlarınıza indirerek parselleri detaylıca sorgulayabileceksiniz.

screen 0.jpg?fakeurl=1&type= TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle

duslerkulup indirme linki 1 TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle

https://apps.apple.com/tr/app/tkgm-parsel-sorgu/id1039822649?l=tr

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tkgm.parselsorgu&hl=tr

Özet
Yayınlanma Tarihi
Reviewed Item
TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle
Yazar Oyu
51star TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle1star TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle1star TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle1star TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle1star TKGM Parsel Sorgu İOS ve Android Uygulamasını Güncel Yükle
   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>