Oyun Dünyası

Titanfall 2 Bilgisayar Savaş Oyununu Crackli Full İndir

titanfall 2 bilgisayar oyununu indir

Sevgili duslerkulup okuyucuları, Titanfall 2 oyununda üstün özellikli bir ırka sahipsiniz. Robotik fonksiyonlarla aksiyonlu dolu anlar yaşayacaksınız. Silahlarınızın gelişmişliği ve vurucu gücü ne kadar iyiyse rakiplerinizi devirebileceksiniz. Tam bir terminatör haline geleceksiniz. Acımasızca yapacağınız saldırılar ile yokedeceksiniz. Kendinizi daha çok geliştirip özelleştirerek titan karakterini ortaya koyabileceksiniz. Yapmanız gerekenler görevler halinde size sunulacaktır. Titan karakterine bürünmek öyle kolay olmayacaktır. Ayrıca genel savaş kurallarını aşarak en iyi seçenekler üzerinden devam edebilirsiniz.

titan 2 fall oyununu pc indir

Titan olarak düşmanlarınızı yokedebilmelisiniz. Titanfall 2 oyunun en çok olanlardan biriside internet kafelerdir. Minimum sistem gereksinimleri çok yüksek olmamakla birlikte son model bir bilgisayarda iyi oyunlar çıkarabilirsiniz. 16 gb ram, 45 gb hafiza oranı, 8 gb ekran kartı titanfall 2 oyununu adeta içinizde hissedeceksiniz.Ayrıca yüksek çözünürlük sahip ekran özellikleri yada 4K görüntüsüne sahip monitörlerle üst düzey grafiklere sahip olursunuz. Yüksek, ultra yüksek gibi kalitelerde tüm maçlardan faydalanabilceksiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

http://turbobit.net/uib4lqflw0a0.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

 

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>