Cep Telefonu ve Teknoloji

Tik Tok Musically Kısa Video Çekme Uygulaması Nasıl Kullanılır?

tik tok musically programını full indir

Değerli duslerkulup.com takipçilerimiz, tik tok musically kısa video çekme uygulaması nasıl kullanılacağı oldukça önemlidir. Tik tok musically uygulaması son zamanlarda çok fazla meşhur oldu. Takdir edersiniz ki sosyal medyada yayınlanan videolar hemen yayılır ve çok geniş kitlelere ulaşır. Tik tok musically kısa video çekme uygulaması nasıl kullanılacağını kolayca öğreneceksiniz. Musically müzikli dublajlı ses uygulaması olan tik tok vasıtasıyla kaliteli videolar yapabileceksiniz. Musical.ly uygulamasıyla birleşmesi münasebetiyle yüzlerce görsel ses dublajları biraraya gelecektir. Hazırladığınız videoları sosyal medya platformları olan Facebook, twitter, instagram gibi alanlarda paylaşacaksınız.

Tik Tok Musically Kısa Video Çekme Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hazırlayacağınız videolara ses efektleri, dublajlar ekleyebilirsiniz. Pop, rock, rap, elektronik, R&B, country gibi harika fon müzikler mevcut. Videolarınızda kameranızda entegre bir biçimde çalışmış olacaksınız. Yüz emojileri ile harika işler başaracaksınız.

Tik Tok Nasıl Kullanılmaktadır?

Uygulamayı indirdikten sonra profil simgesine dokunarak uygulamaya kayıt olun. Uygulamada Telefon numarası, mail veya çeşitli sosyal ağlar yardımıyla kayıt olabilirsiniz. Uygulama içinde kısa bir gezintiye çıkalım. Sol altta yer alan “Mercek” simgesine dokunarak profilleri veya çeşitli etiketleri aratabilirsiniz. Takip ettiğiniz profillerin gönderileri anasayfanıza düşecektir. Alttaki menünün ortasında yer alan “+” simgesine dokunarak paylaşmak istediğiniz videonuzu kaydetmeye veya seçmeye başlayabilirsiniz. Sağ altta yer alan “Yükle” ekranına dokunarak galerinizden video ekleyebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>