The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

2dag3gk The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere the surge robot aksiyon savaş bilgisayar oyununu sunacağız. 2017 mayıs ayında piyasaya robot tarzı aksiyon, savaş oyunlarını seven oyuncular çıktı. Kendine has scripti ve konseptiyle görücüye çıkan The Surge Call of Duty serilerine farklı bir nefes ve hava katacaktır.

s141eg The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

Uzun zamandır kaliteli savaş oyunları çıkmaması oyuncular açısında da bir arayışa sebep olmuştu. Oyun 2 sınıf senaryosu üzerine kurulmuştur. Bir sınıf daha yavaş hareket ederken diğer sınıf daha fizibilitesi yüksek yapıya sahiptir. Rhino ve lynx sınıflarına göre avantaj ve dezavantajları oluşturulmuş.

10f54ih The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

Alınan ek ekipmanlarla yavaşlama, hantallaşma veya hızlanma gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Ayrıca oynanış esnasında hava uçan yeni nesil robotik anlamda somutlaşan Drone’ler’da var. Dronelara silah entegre edilerek adeta silahlı insansız hava aracı statüsü kazandırılmış. Kullanılan oyun için zırhlar oldukça kullanışlıdır. Tabiki de oyun içerisinde bulunan silahlardan bahsetmeden de geçemeyeceğim. The surge robotik savaş oyununda aksiyonun dibine vuracaksınız. Zombileri robotlarla hayal ettiniz mi hiç. Artık her ikiside beraber olacak 🙂

2mpx190 The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

Önerilen Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)
Bellek: 16 GB RAM
Grafik: 4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
Sabit Disk: 15 GB
Directx : Version 11

duslerkulup indirme linki 2 The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

https://mega.nz/#F!waZhlKwa!Cd84eMJzfDmfyuk8dGvbKg

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>