Oyun Dünyası

The Surge Robot Aksiyon, Savaş Pc Oyununu Full İndir

the surge robot aksiyon oyunu indir

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere the surge robot aksiyon savaş bilgisayar oyununu sunacağız. 2017 mayıs ayında piyasaya robot tarzı aksiyon, savaş oyunlarını seven oyuncular çıktı. Kendine has scripti ve konseptiyle görücüye çıkan The Surge Call of Duty serilerine farklı bir nefes ve hava katacaktır.

the surge savaş pc oyununu yükle

Uzun zamandır kaliteli savaş oyunları çıkmaması oyuncular açısında da bir arayışa sebep olmuştu. Oyun 2 sınıf senaryosu üzerine kurulmuştur. Bir sınıf daha yavaş hareket ederken diğer sınıf daha fizibilitesi yüksek yapıya sahiptir. Rhino ve lynx sınıflarına göre avantaj ve dezavantajları oluşturulmuş.

the surge pc savaş robot oyununu indir

Alınan ek ekipmanlarla yavaşlama, hantallaşma veya hızlanma gibi durumlar söz konusu olabiliyor. Ayrıca oynanış esnasında hava uçan yeni nesil robotik anlamda somutlaşan Drone’ler’da var. Dronelara silah entegre edilerek adeta silahlı insansız hava aracı statüsü kazandırılmış. Kullanılan oyun için zırhlar oldukça kullanışlıdır. Tabiki de oyun içerisinde bulunan silahlardan bahsetmeden de geçemeyeceğim. The surge robotik savaş oyununda aksiyonun dibine vuracaksınız. Zombileri robotlarla hayal ettiniz mi hiç. Artık her ikiside beraber olacak 🙂

the surge robot aksiyon oyununu yükle

Önerilen Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
İşlemci: AMD FX-8370 (4,0 GHz) / Intel Core i7-3820 (3,6 GHz)
Bellek: 16 GB RAM
Grafik: 4 GB, AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970
Sabit Disk: 15 GB
Directx : Version 11

duslerkulup indirme linki (2)

https://mega.nz/#F!waZhlKwa!Cd84eMJzfDmfyuk8dGvbKg

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>