Oyun Dünyası

The Long Dark 2017 Bilgisayar Macera Oyununu Full İndir

the long dark 2017 bilgisayar oyunu

Biliyorsunuz ki klişe bir laf vardır. Issız adaya düşerseniz ne yaparsanız diye. Burada ıssız adadan ziyade ıssız bir doğaya düşeceksiniz. Macera oyununda hayatta kalma adına herşeyi yapamaya çalışmalısınız. Yapacağınız işler, atacağınız adımlar sizin hayatta kalmanız adına önemli reflekslerde bulunmalısınız.

the long dark bilgisayar oyununu full yükle

İnsanların doğada nasıl olabileceğini nasıl vakit geçirebileceğinizi etkili bir şekilde gösterebilir. Kendinize has özelliklerimiz ilk yeniden mücadelenin izlerini taşıyın İnsanlara yeni yaşanabilir ve heyecanlı anlar yaşatın. Kullanacağınız silah sistemlerinin gelişmişliğiyle de etki alanınızı göstermelisiniz. Doğaya meydan okuyarak savaşı kazanmalısınız. Ama unutmayın ki savaşınız düşmanlarla değil doğayla, doğanın vahşi kanunlarıyla olacaktır. Savaşınızda doğayı mağlup edemezsiniz. Sadece uzlaşı halinde olmaya çalışmalısınız.

the long dark pc oyununu full yükle

duslerkulup indirme linki (1)

http://link.tl/17iJt

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>