Program, Yazılım, Donanım

The Foundry Modo 901 3D Oyun Karakteri Oluşturma Programı İndir

the foundry modo 901 3d oyun yapma

Duslerkulup.com okuyucularımız, biliyoruz ki siz değerli okuyucularımız şuan bu yazıyı okuyorsa teknolojiye, animasyona oldukça ilgisiniz. Özellikle geçmişte yayınlanan ve halen yayınlanmakta olan çizgi filmleri, animasyonları dikkatle ve zevk alarak takip ediyorsunuzdur. Hepimizin mutlaka sevdiği bir karakter vardır. Bu karakterler nasıl çiziliyor, oluşturuluyor hiç merak ettinizmi?

animasyon yapma programı indir

Şunu söyelyebiliriz oldukça zor ve meşakatli aşamalardan geçerek yapılıyor. Veya onlarca yüksek çözünürlükte oyun oynuyoruz. Çok sevdiğimiz gta, call of duty gibi oyunlardaki oyun karakterleride bu aşamalardan geçiyor. Tek tek her ince ayrıntısına dikkat edilerek düşünülüp tartılıp çiziliyor. Sizde kolaydan başlarak artık 3 boyutlu oyun karakteri oluşturabilirsiniz. Dijital ortamda reklamlarda, oyunlarda kullanabileceğini 3D karakter çizimi yapabilirsiniz.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/HcAU/RXgCPjjtS

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>