Oyun Dünyası

Tetris Effect Nostalji Zeka Oyununu Full İndir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Tetris Effect isimli zeka oyununu sunacağız. Geçmişimizin nostalji oyunu olan tetrisi oldukça zevk ve keyifli oynayacaksınız. Oyunda zekanızı kullanarak çeşitli şekiller içerisinde çözüm üreteceksiniz. Çözümsel olarak oyunda çok farklı şekiller yer almaktadır. Bu şekilleri hızla ve zamanla yarışarak doğru noktaya erişeceksiniz.  Tetris tüm zamanların en popüler ve en vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Biliyorsunuzki oyun içerisinde Rez Infinite ödüllü ve efsanevi Lumines oyununu hazırlayanlardan son derece bağımlılık yapan bu oyunu doğru bir şekilde ilerleteceksiniz.

tetris effect nostalji zeka oyununu indir

Benzersiz ve nefes kesici görselliğiyle beraber  muhteşem yol alacaksınız. Standartsal olarak ekranda hem de isteğe bağlı akıllara durgunluk veren PS VR’de 3D olarak tamamen oynanabilirdir. Müzikler, arka planlar, sesler, özel efektler, tetris parçalarıyla ilgili her şey, titreşim, dans, titrek ışık ve oynama şeklinize uyumlu patlamalarla oyunun 30’dan fazla etabını ve 10’dan fazla modunu tekrar tekrar deneyimlemek isteyeceksiniz. Oyunda hem zeka hemde zihinsel yollarınızı tespit edeceksiniz. Tetris effect nostalji zeka oyununu full olarak indirebileceksiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>