Tetris Effect Nostalji Zeka Oyununu Full İndir

tetris effect 625x352 Tetris Effect Nostalji Zeka Oyununu Full İndir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere Tetris Effect isimli zeka oyununu sunacağız. Geçmişimizin nostalji oyunu olan tetrisi oldukça zevk ve keyifli oynayacaksınız. Oyunda zekanızı kullanarak çeşitli şekiller içerisinde çözüm üreteceksiniz. Çözümsel olarak oyunda çok farklı şekiller yer almaktadır. Bu şekilleri hızla ve zamanla yarışarak doğru noktaya erişeceksiniz.  Tetris tüm zamanların en popüler ve en vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Biliyorsunuzki oyun içerisinde Rez Infinite ödüllü ve efsanevi Lumines oyununu hazırlayanlardan son derece bağımlılık yapan bu oyunu doğru bir şekilde ilerleteceksiniz.

Tetris.Effect.10.29.Journey.Mode.Metamorphosis.0 Tetris Effect Nostalji Zeka Oyununu Full İndir

Benzersiz ve nefes kesici görselliğiyle beraber  muhteşem yol alacaksınız. Standartsal olarak ekranda hem de isteğe bağlı akıllara durgunluk veren PS VR’de 3D olarak tamamen oynanabilirdir. Müzikler, arka planlar, sesler, özel efektler, tetris parçalarıyla ilgili her şey, titreşim, dans, titrek ışık ve oynama şeklinize uyumlu patlamalarla oyunun 30’dan fazla etabını ve 10’dan fazla modunu tekrar tekrar deneyimlemek isteyeceksiniz. Oyunda hem zeka hemde zihinsel yollarınızı tespit edeceksiniz. Tetris effect nostalji zeka oyununu full olarak indirebileceksiniz.

Diesel%2Fproduct%2Fkiwi%2Fhome%2F04 EGS enhance tetriseffect L1 librarypromo 2560x1440px 1850x1041 b584b3ca6a75dbb0f6752cce84e67ca24c0ebe87 Tetris Effect Nostalji Zeka Oyununu Full İndir

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>