Program, Yazılım, Donanım

Teleport Site İndirme Programını Full İndir

teleport site indirme programı

Merhabalar değerli duslerkulup.com takipçilerim bugün sizlere  Teleport Pro programını paylaşacağım.Teleport programı internette dolaşırken beğendiniz siteyi ve bunu internette olmadığınız zaman da gezmek istiyorsanız tam size göre bir program. Teleport programına beğendiğiniz sitenin adresini yazıyorsunuz ve program siteyi tamamen bilgisayarınıza indiriyor. Böylece internette olmadığınız zaman bile siteye girip dolaşabileceksiniz. HTML 4.0, CSS 2.0, ve DHTML türlerini okuyup şifreli web sayfalarını da kaydedebilen Teleport, otomatik bağlantı çevirebilme, Java applet desteği, zamanlayıcısı ve yeniden yönlendirme yapabilen sayfalardan da indirme desteği ile göz dolduruyor.

Özellikler:
-Tüm web sayfalarını alt sayfaları ile birlikte bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
-Kaydettiğiniz bir sitenin birebir kopyasını çıkartabilirsiniz.
-Kaynak web sayfasına bağlı tüm diğer sayfaları da inceleyebilirsiniz.
-Yavaş açılan web sayfalarını beklemek zorunda kalmazsınız.

İndirme linki: http://turbobit.net/80q6kbpgp2ge.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

3 Yorum

    1. @fatih can programı bilgsiyarınıza indirdikten sonra kurun ardından indirmek istediğiniz siteyi tam site linki olarak yazıp indirme işlemini başlatarak yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>