Cep Telefonu ve Teknoloji

Telefon, Hafıza Kartından Silinen Bilgileri Geri Getirme Yolları

Saygıdeğer duslerkulup.com okuyucularımız, telefon, hafıza kartlarındaki dosyaları, fotoğrafları, bilgileri yanlışlıkla silebiliyorsunuz. Sildiğiniz fotoğraflar sizler için değerli konuma sahip olacaktır. Telefon ve hafıza kartından silinen bilgileri tam anlamıyla geri getirmek artık okadar da zor değil. Telefonlarınızdan hafıza kartından silinen dökümanları kalıcı olarak getirmek için gerek program gerekse de programsız yollara başvuracağız. Telefon hafıza kartları oldukça kullanılabilir cihazlar oldukları için sıkıntıların çözümleri önem arzetmektedir.

Telefon, Hafıza Kartından Silinen Bilgileri Geri Getirme Yolları ve Programlar

Genel olarak programların temel mantığı silinen dosyaları hızlı kolay bir şekilde detaylarına enleyerek bulmasıdır. Yapmanız gereken işlemler usb kablosuyla telefonu bilgisayarınıza bağlamak olacaktır. Sonrasında tarama işlemini yapacaksınız. Görüntüleme noktalarını derinlemesini algılar. Ve verileri kurtararak kaybolan önemli notlarınızı bulur. Rootlu edilmiş bir cihaz kullanıyorsanız kaybedilen verilerin yanı sıra telefon rehberinizide geri döndürme şansına sahipsiniz.
silinen dosyaları geri getirme yolları
Android Data Recovery uygulaması bilgilerinizi geri getirmede çok etkin çözüm sağlayacaktır. Tabiki her uygulama kendine has yazılımı ve bulma stratejisi vardır. Lakin özlerinde aynı işi yapmaktadırlar. Android Data Recovery programını indirip kurmanız yönünde. Bilgisayarınızda program kurulduktan sonra Android işletim sistemli telefonunuzu Hata Ayıklama Modu’na geçirin Android Data Recovery yazılımı açıldıktan sonra telefonunuzu USB bağlantısı ile bilgisayara bağlayın. Otomatik olarak görecektir bilgisayarınız.

Telefon, Hafıza Kartından Silinen Bilgileri Geri Getirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

-Telefonunuzun batarya yüzdesi %20’nin üzerinde olmasına dikkat edin.
-Telefonunuzun taranıp mesaj ve rehber listenizin geri alınması için kullandığınız cihazın root edilmesi gerekiyor. Diğer farklı dosyaları kurtarmak isterseniz root’a gerek yok.
-İşleminizin yarıda kalmaması veya başarısız olmaması için Telefonunuzun Hata Ayklama Modu‘nun açık olması gerekiyor.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>