Cep Telefonu ve Teknoloji

Telefon Alınırken Çıkarılabilen Batarya Tercih Edilmeli mi?

cep telefonlarında çıkarılabilir batarya kullanmak

Merhabalar sevgili okuyucularımız bugün size cep telefonu, akıllı telefon kullanıcıları için pratik ve önemli bir bilgiyi paylaşacağım. Birçok telefon markası bulunan piyasada Apple’ın iphone serisindeki akıllı cep telefonları farklı bir tarzda çıktı. Bataryası içerisine kablo entegre edilen iphone kullanıcıları pili çıkaramamaktadır. Bu telefon arka kapağının açılamamasını sağlamaktadır. Bu durum belki avantajlı görünsede aslında okadar iyi bir durum değil.

telefon alınırken nelere dikkat edilmeli

Çünkü telefonlar bazı zamanlarda donmalar, yavaşlamalar yapmaktadır. Bu durum resetlemeyi şart koşmaktadır. Bu nedenle ne kadar bataryası çıkarılabilen telefon tercih edilirse sizin için faydalı olacaktır. Başka bir neden ise telefonların su kaçırması durumunda bataryanın nemlenmemesi için çıkarılıp hava alması ve kurutulması sağlanmalıdır. Bu açıdan çıkarılabilen bataryalar kullanmak sizin yararınıza olacaktır. Ayrıca fiyat olarakta sizler için faydalı olacaktır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>