Müzik ve İlahi

Taş Plak Nostalji Serisi – Türk Sanat Müziği Arşivini İndir

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, taş plak nostalji serisi içerisinde türk sanat müziği arşivi yer almaktadır. Türk sanat müziği arşivinde yer alan birçok önemli nostaljik türk sanat müziği arşivi yer almaktadır. Taş plak nostalji serilerinde müzikleri 1970 li yıllarda oldukça tutulan ve bu konuda çok iyi eserler çıkartılan kasetlerdir.

Yapımcılar gerek müzik gerek sözlerle birçok dinleyiciyi kendisine bağlıyordu. Adeta mest ediyordu. Taş plak dinleyicileri yapımlar arasında yıllar boyu gelen geleneklerde en iyilerdendi. Çünkü birçok halk ozanı, türk sanat müzikleri ve aklınıza gelebilecek yeşilçam sinema filmleri vakitlerinde de damga vurmuştur. Yeşilçamda romantik sahnelerde çalınan fon müzikler, filmde dekoratif olarak dinlenen müzik taşları aslında müzik tarihimizin mihenk taşlarıdır.

indirme

https://cloud.mail.ru/public/2im6/5sfPjSrJo

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>