Cep Telefonu ve Teknoloji

Super Tools Nesne Ölçüm Android Uygulamasını İndir

super tools nesne ölçüm android uygulaması yükle

Sevgili takipçilerimiz, bugün sizlere android cihazlarınızda kullanabileceğiniz oldukça faydalı bir uygulamayı sunacağız. S-Tools Boy isimli açılım super tools olan nesne, vucut ölçüleri yapabilen bir uygulamayı sunacağız. Android cihazlarımızı adeta bir metre ölçer gibi kullanacaksınız hemde inanılmaz kolaylıkta. S-tools uygulamasını indirerek birçok objenin oran, açı, oval, yüksekliğini ölçebilirsiniz.

super tools android cep telefondan ölçüm yapma

Çok kaliteli olan bu uygulama sayesinde birçok nesnelerin ölçümünü gerçekleştirebilirsiniz. Nesnenin ölçümünü şöyle yapıyorsunuz. Programı öncelikle ücretsiz bir şekilde telefonunuza indirip kuruyorsunuz. Ardından kameranızı açıp ölçüm tekniklerini kullanarak hangi ölçme işlemini yapmak istiyorsanız onu hesaplıyor ve size sunuyor.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/7HG5/AvdEZFd3m

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>