Program, Yazılım, Donanım

SoundHound Müzik Bulma Android Uygulamasını Ücretsiz İndir

soundhound müzik bulma programı

Merhabalar sevgili düşler kulübü ziyaretçilerimiz, herkesin elinde artık bir akıllı telefon mevcut. Bu kadar yaygınlaşan ve lüksiyat haline gelen akıllı telefonlar beraberinde ek ihtiyaçlarıda doğurmaktadır. Herkes artık olduğu yerde bir çok şeyi rahatlıkla yapmak isterler. İnternet bağlantısı oldukça bu cihazlar ile birçok isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Örneğin olduğunuz yerde canlı yayın yapabilirsiniz. Sound Hound Music Search uygulaması ise bu talepler doğrultusunda piyasaya çıkan android apk uygulamasıdır.

soundhound müzik bulma android uygulamasını full yükle

Oldukça akıllı bir google play android uygulamasıdır. Temel prensibi etrafınızda çalan müziğin, şarkının ne olduğu bulmanıza olanak sağlar. Veya dilinizi dolanan bir şarkı sözlerinin orjinal şarkısı olup olmadığını bulabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra turuncu düğmeye dokunun ve şarkı sözlerine bakın. Bulunan şarkıyı isterseniz online dinleyin, isterseniz indirin. Hatta isterseniz şarkıyı siz söyleyin veya mırıldanın ve arama işlemini gerçekleştirin. Bu özelliği mutlaka denemelisiniz hemde ücretsiz olarak.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/Nd4T/pQvjeRHkr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>