Cep Telefonu ve Teknoloji

Sony Ericsson W205 Walkman Cep Telefonu

Sony-Ericsson W205 Walkman cep telefonu :
Ritminizi yeni Sony-Ericsson W205 Walkman cep telefonu ile duyurun. Walkman müzik keyfi ile birleştiren ideal bir model. Yeni Sony-Ericsson W205
kayar kapaklı cep telefonu eksiksiz eğlence paketi özelliklerine ve kullanıcıların her nerede olurlarsa olsunlar sevdikleri şarkıları dinleyebilmelerine olanak tanıyan şarkı listelerini oluşturacak bir kapasiteye sahip. Kullanıcılar Sony-Ericsson W205 müzik telefonunun hoparlörü sayesinde popüler şarkılarını sevdikleriyle kolaylıkla paylaşabiliyorlar.
Sony-Ericsson W205 fonksiyonları

telefon deneyimi yaşamamış olan ancak sevdikleri şarkıları yanlarında taşımak isteyen kullanıcılar için mükemmel bir ürün? diyen Sony Ericsson Pazarlama Müdürü Timo Maassmann konuyla ilgili görüşlerini şöyle sürdürdü: ?Sony-Ericsson W205 walkman telefon ister otobüste ister okulda veya isterseniz de parkta gezerken her nerede olursanız olun müziğin keyfini yaşayabileceğiniz şık tasarımlı bir kayar kapaklı cep telefonu. Ayrıca telefonun 1.3
megapiksel çözünürlüklü dijital kamerası sayesinde sevdiklerinizle müzikten fazlasını paylaşabilirsiniz.?

Sony-Ericsson Walkman telefon
Bir değişikliğe mi ihtiyacınız var? Sony-Ericsson W205 cep telefonunun FM radyo özelliği ile en son haberlerimüzik parçalarını spor karşılaşmalarını ve sohbet programlarını dinleyin. Hoşunuza giden bir şarkı mı duydunuz? Telefonun TrackID fonksiyonunu kullanarak şarkının ve solistin adını anında öğrenin. Ayrıca radyodan kaydettiğiniz şarkıları telefonunuzda melodi olarak da kullanabiliyorsunuz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>