Sinema ve Tiyatro

Son Güncel Filmler

güncel film

Günlük hayatımızda en çok yaptığımız şeylerden bir film izlemek.Filmi istediğimiz yerden mobil ve bilgisayar gibi birçok yerden kolayca ulaşıp izleyebiliyoruz.Fakat kolayca ulaştığımız yerlerden istediğimiz filmleri izleyemiyoruz.Bir çok film sitesinde görüyoruz ama izleyemiyoruz.İşte bu filmleri biz yeni açmış olduğumuz Filmi Full HD izle olarak yerli ve yabancı filmleri en yüksek kalitede sizler için güncel olarak sunuyoruz.Filmleri çıktıkları günden itibaren 1080p’ye kadar çıkan görüntü kaliteleri ile yüklüyoruz.İstediğiniz tarzda bir çok filmde sitemizde yer almaktadır.Fakat daha çok yerli yapımları yüklemeye çalışıyoruz.Çünkü çoğu sitelerden bir farkımız olmalı ve bu farklardan biride sitede olan reklamları sizler için en az seviyede tutmaya çalışıyoruz.Filmleri yüksek kalitede yüklediğimiz kadar kota dostu filmler de yüklüyoruz.Çoğu kişinin internetleri yetersiz olduğu durumlarda filmleri donmadan rahatlıkla izleyebiliyorlar.Sizlerde bu harika filmleri izlemek ve izlerken reklamlardan rahatsız olmak istemiyorsanız,sitemize göz atabilir ve dilediğinizce filmi rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Bu yıl içerinde çıkmış olan bir filmden bahsetmek istiyorum.Bu film Ailecek Şaşkınız filmi izle,komedi türünde ilk akla gelen isimlerin baş rollerini paylaştığı bu yerli komedi filmin konusu holding sahibin oğlu Ferhat çok zengin ve bir o kadar da havalı bir tiptir.Yanında çalıştığı en yakın arkadaşı Gökhan ise tam tersi bir kişidir.Ferhat’ın Elif’e bir anda aşık olması ile başlıyor.Ferhat henüz tam yetişkin olmuş biri değildir ve çalışanlarına çok zalimce davranan bir patrondur.Bir taraftan kızın peşinden koşarken, bir yandan ise ezeli rakibi Efe Sultan’ı alt edip ondan daha büyük ve güçlü bir şirket olmak için sürekli yarış halindedir.Ferhat’ın ve Gökhan’ın büyük bir azim ve özveriyle hazırlandıkları ihale günü yaklaşmaktadır.Fakat Ferhat’ın aklı hala Eliftedir. Elif ile görüşmek için bin bir yollar dener. Yeniden bir araya gelmeleri Ferhat’ın sandığından çok daha kısa sürer. Gözü gibi baktığı ve çok değer verdiği atının çalınması, Elif ile yollarını tekrar bir araya getirir. Elif’in olayın üzerine eğilmesiyle, hırsızlığın ardındaki sır perdesi aralanır. Ancak iki arkadaş olan Gökhan ve Ferhat’ı büyük maceralar beklemektedir.Her sahnesi ayrı bir komedi olan bu yerli yapımı izlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.Filmi sitemizden yüksek kalitede Full HD olarak izleyip keyfini çıkarabilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>