Eğlence, Moda, Yaşam

Şok Market 10-13 Mart İndirimli Ürünler Broşürü

şok market 10-13 mart indirimli ürün

Şok marketleri diğer zincir marketlere göre bir alt kademede olsa da geniş bir tüketici kitlesi bulunmaktadır. Beyaz eşya kategorilerinde ve sebze ve meyvelerin ucuzluğu noktasında müşterilerine önemli indirimler sunar. Elektrikli süpürge, ütü, ütü masası, çamaşır makinesi, çöp kovaları, kurutmalık, şampuan, sıvı yağ, deterjan gibi ürünlerde inanılmaz indirimler uygular.

şok market ürün katalogları

Şok marketlerinin 2018 mart ayı ürünler broşüründeki indirimli ürünler kategorisinde bu hafta Indesit markasının yer aldığı çamaşır makinesi  bulunmaktadır. 799,00 liradan satışa sunulurken ürün 6 taksit imkanı ile de satın alınabilmektedir. 7 KG ve 16 program olan ürün 3 yıl garantilidir. Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti olan ürün A++ enerji sınıfına aittir. 85 cm yüksekliğinde 59,5 cm genişliğinde olan çamaşır makinesinin derinliği ise 51,7 cm dir. 1000 devirde çalışmaktadır.

şok marketler ürün katalogları

Üçsan Plastik markasına ait 10 litrelik örgü çöp kovaları 12,90 liradan, 6 litrelik örgü desen kapaklı kutular 5,95 liradan, 9 litre hacme sahip örgü desen özelliğinde oval sepetler 5,95 liradan, 27 litre sele sepet çeşitleri de 11,90 liradan satışa sunulmaktadır. Arzum markalı Olivya seramik tabanlı 2400 W ütü 79,90 liraya satılıyor. Ürünün garanti süresi 3 yıl olup ürün ayarlanabilir buhar gücüne sahiptir. Ütüde damlatmayı önleyici sistem olan anti-drip yer alırken dikey buhar özelliği de bulunuyor. Ürünün su tankı ışıklı ve 260 ml kapasiteye sahiptir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>