Oyun Dünyası

Sniper Ghost Warrior Contracts Oyununu Full indir

Sniper Ghost Warrior Contracts oyununda en sert kışların geçtiği Sibirya bölgesinde zorlu görevlerle karşı sağlam askeri karaktere sahip olmalısınız. Stratejik düşünmenin etkili olduğu yapımda görevlerin keyif vericiliği de oldukça yüksek.Sniper ghost oyunu ilk çıktığı günden itibaren doğruca kullanıcı odaklı zevk ve adrenalin tutkunları için mükemmellik katıyor. Oyunun temelinde gerçekçi grafikler akılcıl senaryo yer almaktadır.

Sniper ghost contracts oyununda nişanları hedef alacaksınız. Alacağınız hedefleri doğruca ilerleyip yoketmelisiniz. Oyunda olabildiğince sessizce hareket etmelisiniz. Yapmanız gerekenlerin en iyisini yapıp yüksek kabiliyetli askeri niteliğinizi ortaya koymanız gerekmektedir.
indirme

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>