Oyun Dünyası

Sniper Elite V2 Remastered Nişancılık Oyununu Full İndir

sniper elite v2 oyununu full indir

Değerli takipçilerimiz, bugün sizlere Sniper Elite 2 Remastered isimli keskin nişancılık oyununu sunacağım. Sniper Elite oyunu gün geçtikçe kendisini geliştirmeye devam ediyor. Oldukça gelişmiş oyun stratejilerine sahip olan oyun son demlerinde de yepyeni grafikli sürümüyle karşımıza çıktı. Oyun içerisinde Karl Fairburne olarak Berlin’in ortasına Almanların son direnişine paraşütle ineceksiniz. Senaryoda göreviniz Nazi V2 roket teknolojisinin Kızıl Ordu’nun eline düşmesini engellemek ve ABD’ye sığınma talebinde bulunan stratejik bir bilim adamlarına yardım etmeli ve yoluna çıkanları ortadan kaldırmalısınız. Gizlilik, çaresizce zamana karşı yarışan iki ordu arasında kendini kapana kısılmış bulduğunda anahtarın olacak. Görevini başarmak için sabırla ve kurnazlıkla özgün silahlarda ustalaş, hedefini izle, pozisyonunu sağlamlaştır, atışı ayarla ve yeteneğini kullan. Bir düşman vücuduna girdiğinde merminin korkutucu gücüne şahit ol.

sniper elite v2 bilgisayar nişan oyununu yükle

sniper elite oyununu yükle

Oyunu oynamanız için gerkeli DLC paketlerini kullanmalısınız. Assassinate The Führer görevini deneyimle. Mücadeleyi üç yeni hikaye seviyesinde yeni cephelere taşı. Fotoğraf Modu – Duraklat ve aksiyona kare kare ilerle, kamerayı ayarla, filtre uygula, ışığı ayarla ve toplulukla paylaşmak için çarpıcı fotoğraflar çek. Destansı X-Ray ölüm kamerası vuruşları dahil.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>