Program, Yazılım, Donanım

Snapchat Hesabı Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

snapchat hesabını nasıl siler

Değerli okuyucularımız bugün sizlere snapchat programı ile ilgili birkaç bilgi paylaşacağım. Snapchat son zamanların en popüler anlık fotoğraf paylaşım uygulamalarından birisidir. Hesapları açmak ne kadar kolaysa kapatmak okadar da zorlayıcı oluyor kullanıcılar için. Beğenmeyenler de oluyordur tabiki. Snapchat uygulamalarından hesaplarını tamamen kaldırmak isteyenler için yol göstereceğiz. Snapchat hesabını kaldırmak aslında çok basit. Yalnız günümüzde insanlar herşey önüne sunulsun, hiç uğraşmadan olay çözülsün istediği için çözüm yollarını denemeden direkt olarak birisi söylesin de yapayım olarak düşünüyorlar. Snapchat hesabını kalıcı silme yöntemi:

-Öncelikle buradaki Snapchat hesap silme adresine giriş yapıyoruz.

-Daha sonra önünüze gelen sayfada kullanıcı adı ve şifrenizi giriyorsunuz.

-Kullanıcı adı ve şifrenizi belirtilen alana girdikten sonra aşağıda gördüğünüz alan önünüze gelecek.

-Üstte gördüğünüz resimdeki alana şifrenizi bir kere daha yazıp continue derseniz Snapchat hesabınız tamamen silinecektir.

snapchat hesabını kalıcı olarak silme

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>