Cep Telefonu ve Teknoloji

Snap Camera Telefondan Kaliteli Fotoğraf Çekme Uygulaması İndir

snap camera telefondan yükleme

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere cep telefonlarınızı bir özelliği olan kamera çekimine farklı boyut getireceğiz. Snap kamera programı sizler için inanılmaz özelliğe sahiptir. Birçoğumuz telefonlarımızla fotoğraf çekimleri yapmaktayız ve kameralarımızdaki çözünürlükten dolayı yakınırız.

cep telefon görüntü kalitesini yükseltme

Artık android uygulaması sayesinde cep telefon kameranızın görüntü kalitesini fotoğraf makinesi netliğine yükseltebileceksiniz. Vede bunları sosyal ortamlarda da paylaşabilirsiniz. Apk uygulamasının ismi Snap Camera HDR v6 extreme dir. Fotoğraf çekme uygulamasıyla çekeceğiniz görüntülerin kalitesi artık çok yüksek olacaktır. Fotoğraf çekerken artık telefonum kötü çekiyor demiyeceksiniz. Hemde farkınızı göstererek fotoğraf makinesini yanınızda taşımamış olacaksınız.

 
İndirme Linkleri:

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>