Askeri Konular

Smov Roketatar Silahı Hakkında Bilgi

smov roketatar

 

Şehirlerdeki çatışmalarda keskin nişancılar ve teröristler evleri işgal ediyorlar. Buraları askerleri avlayabilecekleri birer kaleye çeviriyorlar. Bu dezavantajı yok etmek için yeni bir silaha ihtiyaç duyuldu ve smov tasarlandı. Smov omza takılan bir saldırı silahıdır. Bu silah Amerikan piyade denizcilerinin en büyük dostudur. Denizci olmanın özü sığınaklardaki ve saklanmış pozisyonlardaki düşmanı etkisiz hale getirmektir. Hafifliği ve ölümcüllüğü sayesinde bu silah çok yaygınlaşacak gibi görünüyor. Bu silah farklı hedeflere farklı roketler atabilme yeteneğine sahiptir. Siperleri, mağaraları ve tankları etkisiz hale getirebilmektedir. Bu silahın tasarımcısı Nicholas Duke adında bir silah uzmanıdır ve kendisi bu silahtan hiçbir şeyin saklanamayacağını söylemektedir. Gerilla ve şehir çatışmaları için gayet etkili bir silah olduğu görünmektedir.

Birliklerinizi binaya göndermeden binadaki isyanıcıyı veya keskin nişancıyı safdışı bırakmanızı sağlar ve binayı kullanılmaz hale getirir. Bu silah yüksek derecedeki patlayıcı maddeler ve reaksyon verebilen metallerde tasarlanmıştır. Bunlar havada birleşip yok edici tahrip etkisi oluşuturuyor. Roket binaya atıldığında içindeki bir fitil sayesinde çarmadan sonra birkaç mili saniye patlama gecikir ve bomba binanın duvarında değil içinde patlar bu da içindeki düşmanı bertaraf eder. Ayrıca tasarımcıları bu silaha lazer görüş sistemiyle geliştirip çatışmalar sırasında ateş altındayken daha etkili ve isabetli atışlar yapmaya olanak sağlamak istiyorlar. Ayrıca bu silah roket attığı zaman alev çıkarmaz ve düşmana yerinizi belli etmez.

 

Smov Roketatar Silahı Tanıtım Videosu:

 

duslerkulup2

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>