Cep Telefonu ve Teknoloji

SkySafari 5 Astronomi Gözlem Android Uygulaması İndir

skysafari 5 astronomi uygulamasını indir

Sevgili duslerkulup.com okuyucularımız, bugün sizlere astronomi ile uğraşan arkadaşlar için skysafari 5 isminde bir android uygulaması sunacağız.

skysafari 5 astronomi gözlem uygulaması indir

Bu uygulamayı bilmeden sıfır bilgiyle okuyorsanız eğer genel anlamda bir bilgi paylaşalım. Normalde 120 tl civarında google play ücreti olan bir android uygulamasıdır.

skysafari 5 astronomi gözlem uygulamasını full yükle

Skysafari 5 uygulaması içerisinde astronomi gözlemciliğe ilgi duyupta evren hakkında, uzay hakkında bilimsel hesaplamalar yapmak, daha detaylara inmek, bilinmeyenleri görmek için ideal bir uygulama.

skysafari 5 bedava ücretsiz full yükle

Özellikle lisedeler de astronomi dersi alanlar, astronomini bölümünü okuyanlar için içermiş olduğu veritaban bilgileri, yıldızları, güneş sistemini detaylıca kapsamaktadır.

duslerkulup indirme linki (1)
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZllVsZKAeIzrijQgVFDgjUm4ld9jQcikGV

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>