Program, Yazılım, Donanım

Skype Messengere Nasıl Geçilir Ve Kullanılır?

sykpe msn

Sevgili duslerkulup ziyaretçilerimiz Microsoft kısa bir süre önce aldığı ani bir karar ile messengerları kapatacağını ve tüm kullanıcılarını skype ile anlaşarak skype taşıyacağını duyurmuştu.Milyonlarca kullanıcısı olan messengerin köklü bir değişimi bu kadar kısa bir sürede geçmesi elbetteki kolay değil fakat skype geçişi zorunlu tutarak 8 Nisan 2013 tarihinden itibaren tüm windows live sürümlerini görüşmeye kapatacak.Bu durumda aklı karışan internet kullanıcılarına yönelik bir bilgilendirici makale hazırlamak istedim.Bu makalemde skype messengeri nasıl kullanacağınızı basit olarak anlatacağım.
skype hotmail açma

İlk başta en altta upload etmiş olduğum en güncel skype sürümünü indiriyorsunuz daha sonra bilgisayarınıza kuruyorsunuz.Programı açtıktan sonra yukarıdaki ekran karşınıza gelecektir.Kırmızı ok ile gösterdiğim microsoft hesabı butonuna basıp giriş yapıyorsunuz.Ardından hotmail msn adresinizi ve parolanızı yazıp skype msnye giriş yapmış bulunuyoruz.Daha sonra en yukarıdaki resimde gördüğünüz ekran çıkacaktır.Kişi listenizi göreceksiniz.Tümü yazan yerin sağındaki küçük ok işaretine tıklayıp çevrim içiye tıklayarak çevrim içi arkadaşlarınızı görebilirsiniz.
skype nasıl geçilir

Yukarıdaki resimdede skype ayarlarınızı belirleyebilirsiniz.Sesleri görüntülü konuşmayı profil resminizi,bilgilerinizi.Ayrıca aşağıdaki resimdede gördüğünüz gibi telefon numaralarınıda arayabilirsiniz.Fakat belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.
msn kapanacakmı

İndirme linki: http://turbobit.net/3a3i1im9jf4u.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @emirhan ekenel zaten yeni sürümde otomatikmen skype ve msn entegre edildiği için yeni sürümde sıkıntı yaşamayacaksınız hotmail hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>