Cep Telefonu ve Teknoloji

Sixaxis Controller Android Konsol Kontrol Uygulaması İndir

sixaxis controller android uygulamasını full indir

Değerli duslerkulup.com ziyaretçilerimiz, bugün sizlere Sixaxis Controller isimli android oyununu sunacağım. Android severler için çok tutulacak olan bir uygulamadır. Normalde piyasa fiyatı play storede 6,39 tl olan sixaxis konsol kontrol android uygulamasını sizlere ücretsiz olarak sunacağız.

android cep telefonundan konsol kontrolünü sağlamak

Apk olarak sunulan sixaxis controller konsol uygulaması sayesinde cep telefonunuzdaki bir çok oyunu telefonu elinize almadan joystick vasıtasıyla oynayabileceksiniz. Bluetooth destekli olarak kablosuz bağlantı kurarak oynayacaksınız. Ücretli olan sixaxis controller android uygulamasını bedavaya kullanabileceksiniz. Ayrıca belirtmiş olduğumuz gibi konsol sayesinde bilgisayarda oynar gibi joystick sayesinde oyunları oynayabilirsiniz.

duslerkulup indirme linki (1)

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZldj1ZrkJ8efiFsupRKcVNVkTGWYxsK507

Android Cihazlara Playstation Kolu Entegre Etme

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>