Eğlence, Moda, Yaşam

Sitem Dolu Duvar Yazıları Oku

sitem dolu yazılar
Dönmeyeceksin biliyorum, tutmayacaksın ellerimden öpmeyeceksin  dudaklarımdan sevmiceksin beni deli gibi, vurmayacaksın kalbine zinciri
benden başkasınıda alacaksın sevgilim…!

Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş..

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım…

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Başını her yastığa koyduğunda  beni görmeye. Her kahkahamda göz yaşı dökmeye. Ben yaşadıkça sen ölmeye
mahkumsun…

Alsalarda şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden.Çalsalarda haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden.Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçanada gönlüm elvermez…

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, ASLA!

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni ararda bulamassan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Seven ben sevilen sen ağlayan ben ağlatan yine sen.!

Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam.Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şmdi güneşin doğmasını bekle…

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>