Cep Telefonu ve Teknoloji

Sistem Teknik Kamara Fırın Modelleri Her Sektöre Verimlilik Sunuyor

Sistem Teknik Kamara Fırın Modelleri Her Sektöre Verimlilik Sunuyor

 

Sistem Teknik yarım asra yakın tecrübesi ile Türkiye’nin en güvenilir ve kaliteli ısıl işlem fırın üreticileri arasında yer almaktadır. Firma her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda çözümler sunarak müşterilerinin verimliliğini arttırmanın yanı sıra aynı zamanda ekonomik ve işlevsel süreçler yaratmalarına yardımcı oluyor. Farklı gereksinimler özelinde hazırlanan sanayi tipi kullanıma uygun fırın modelleri olan firma her boyutta parçanın ideal şekilde ısıl işlem görmesini sağlayan kamara tipi fırın modelleri ile tüm ihtiyaçlar için benzersiz çözümler sunuyor.

 

Sistem Teknik Güvencesi ile Kamara Tipi Fırın Çeşitleri

 

İhtiyaçlara özel olarak tasarlanan kamara tipi ısıl işlem fırınları 100.000 kg/şarj’a çıkan yüksek kapasiteler ile sunulabiliyor. Farklı ısıtma tiplerinin kullanılabildiği fırın sistemlerinde ısıtma türü yine müşterilerin ihtiyacı doğrultusunda belirlenebiliyor. Elektrik, LPG, dizel ya da doğalgaz ile çalışabilen kamara fırın modelleri için belirlenen kullanım sıcaklık aralığı da oldukça yüksek 200 ila 1300 santigrat derece aralığında sıcak sağlayabilen fırınlar ile her sektör için çözüm sağlanabiliyor.

 

AMS2750 ya da Aerospace Material Specification olarak bilinen be kararlı sıcaklık kontrolü oluşturmak için belirlenen endüstriyel standartları karşılayan Sistem Teknik kamara tipi fırın modelleri aynı zamanda CQI-9 olarak bilinen ve standart üretim yapılmasını sağlamanın yanı sıra üretimde minimum hata oranı elde edilmesini mümkün kulan ısıl işlem denetim standartlarını da karşılamaktadır.

 

Sektörel İhtiyaçlarda Öncü

 

Porselen, seramik, cam veya metal gibi malzemelerin ısıl işlem süreçlerinde kamara tipi fırın modelleri kullanılabilmektedir. Bu fırınlarda kalıp ısıtma, gerilim giderme, sertleştirme, tavlama, kürleme, kurutma, normalizasyon gibi farklı işlemlerin yapılması mümkündür. Fırın tasarımları özel olarak yapıldığı için ısıl işlem görecek malzemelerin fırınlara kolay ve güvenilir bir şekilde yüklemesinin yapılmasını sağlayacak ek çözümler de tasarımlara eklenebilir ve bu sayede yükleme ve indirme işlemlerinde de verimlilik elde edilir.

 

Kalite standartlarını karşılayan, homojen ve sürekli ısı elde edilmesini mümkün kılan Sistem Teknik kamara fırın modelleri ile işinizi keyifle ve güvenle geliştirebilir, üretim süreçlerinizde daha fazla verimlilik elde ederek kapasitenizi yükseltebilirsiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>