Oyun Dünyası

Silkroad Online Oyununda Guild Nasıl Kurulur?

silkroad online oyununda guild nasıl kurulur

 

Merhabalar sevgili duslerkulup.com okuyucularım, bugün sizlere herkesin çok sevdiği silkroad online oyunuyla ilgili bilgi vereceğiz.Silkroad oyunu ilk çıktığı andan itibaren oyunseverler tarafından ilgi görmüştür.Oyunda birçok terimsel ifadeler geçmektedir.Dışarıdan bakanlar için her ne kadarda zor gibi görünsede haşir neşir olduktan sonra bazı yabancı terimlere oyun sizin için vazgeçilmez hale gelecektir.Oyunda kendilerini geliştirmek isteyenler karakterlerini güçlendirmek istiyorlar.Bu özelliklerden biriside guilddir.Guild sistemini şöyle özetleyebiliriz.Guild kurduğunuzda gruplara dahil olabiliyorsunuz ve bu gruplara union denmektedir.Gruplara üyeliğinizin ardından başınıza birşey gelirse grup büyükleri size yardımcı oluyorlar.

Guild kurabilmeniz için gereken özellikler:

1. 3 gün Guild cezalı olmama.
2. En az LVL 20 olmak.
3. Bir guilde üye olmamak.
4. 500K paranız olması.Bu şartlar da bir sorun yoksa guild npc ye gidiyoruz.

Guild nasıl kurulur:
Guild npc den açılan pencereden Create a new guildi seçiyoruz.Karşımıza guildin ismini yazacağımız pencere çıkıyor. Buraya en fazla 12 haneli guild ismini yazıyoruz.Sizin seçtiğiniz Guildi açmak isteyip istemediğinizi soruyor. Buraya “Yes” yani evet diyoruz.500.000 Gold karşılığında Sizin seçtiğiniz guildi yaratıp yaratmayacağını soruyor. Guildi yaratmak için eminseniz. Yes tuşuna basıyoruz.Hayırlı olsun Guildiniz açılmıştır.

Guild level atlatma :
LVL 1 – 15 Oyuncu
LVL 2 – 20 Oyuncu Guild Kasası
LVL 3 – 25 Oyuncu
LVL 4 – 35 Oyuncu Guild logosu, oyunculara rütbe vermebilme
LVL 5 – 50 Oyuncu Union Masterıysanız Union logosu koyabilme Gerekli GP toplandıktan sonra
LVL 2 için 3 M
LVL 3 için 9 M
LVL 4 için 15 M
LVL 5 için 21 M
Gerekli GP ve gerekli parayı toplandıktan sonra Guild NPC ye gidip Promote the guild seçeneğini seçiyoruz.LVL atlatmak için gerekli olan GP ve parayı alacağını söylüyor. Burada “Confirm” seçeneğini seçiyoruz. Guild LVL atlama işlemini böylece bitirmiş oluyoruz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>