Program, Yazılım, Donanım

Shazam Encore 2016 Apk Uygulamasını Full İndir

shazam encore 2016 apk uygulaması indir

Değerli ziyaretçilerimiz, bugün sizlere android cihazlarınızda kullanabileceğiniz güzel bir uygulamayı sunacağım. Shazam Encore uygulaması birçok kişi için oldukça yararlıdır. Özellikle müzik dinlemeyi seven ve merak ettikleri müzikleri bulmaya gayret edenler için birebir olacaktır. Shazam Encore 2016 apk uygulaması kullananlar bilirler. Çevrenizde bir müzik duydunuz ve şarkıyı bulup indirmek istiyorsunuz.

shazam encore 2016 android uygulamasını full yükle

Shazam Encore uygulamasını açıyorsunuz internet bağlantısının mevcut olması gerekmektedir. Arama tuşuna basıyorsunuz uygulama 5 sn boyunca dinliyor ve kayıtlarında tanımlama yapıyor. Aradığınız müziği size şarkı ismi ve şarkıcısıyla birlikte buluyor. Farklı özellikleride bulunan shazam encorenin en belirgin özelliğiyle birçok rakibine fark atıyor. Shazam encore uygulamasını tek link türkçe full ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirme linki: https://cloud.mail.ru/public/Awdu/JT7gbPcAi

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>