Oyun Dünyası

Shadow Of The Tomb Raider Oyununu Full İndir

Merhabalar değerli duslerkulup okuyucularımız, bugün sizlere Shadow of the Tomb Raider oyunu full indirmeyi sunacağız. Lara Croft’un son macerasını ana oyunudur. 7 mezarın tamamı, tüm silah, giysi ve beceriler ile üst seviye çıkış sonrası içerikler bu oyuna dahil edilmiş.

Yeni sürümde özel bir giysi de sunuluyor. Maya kıyametinin gerçekleşmesini önlemek üzere Orta Amerika’da maceraya atılan Lara Croft’u yönettiğiniz oyun, 2013 tarihinde baştan başlatılan serinin temel üçlemesini sonlandırıyor. Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition’da Lara’nın kaderinde olduğu Tomb Raider’a dövüldüğü son bölümünü deneyimleyin. Ana oyunu, yedi DLC meydan okuma mezarını ve indirilebilir tüm silahları, kıyafetleri ve becerileri bir araya getiren Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Lara’nın belirleyici anını deneyimlemenin en iyi yoludur.

Minimum Sistem Gereksinimleri
OS: Windows 7 64-bit, Windows 8/8.1 64-bit, Windows 10 64-bit*
İşlemci: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent
Bellek:: 8 GB RAM
Grafik: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770
Sabit Disk: 40 GB: :
Directx: : Version 11

indirme

https://bcvc.live/uW4Q0YI

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>