Oyun Dünyası

School Days Android Okul Savaşları Simülasyon Oyunu

Merhabalar değerli okuyucularımız, bugün sizlere school Days isimli android oyununu sunacağım. Gerçek hayattaki okul yaşantısından arta kalan vakitlerde dersten çok kavganın olduğu okul savaşları oyunudur. Aslında öğrencilerin günlük okul yaşamlarını konu edinmektedir. Bunu telefon ve oyun bağımlılığı olan okula henüz başlamamış çocuklarınıza uygularsanız etkin ve verimli olabilir. Ayrıca Okul günlüğünde neler yapıldığını okul ortamının nasıl olduğunu simülasyon eşliğinde öğrenebilme yetkinliğine sahip olabilecektir. Etkileyici grafik tasarımı ve keyif verici okul hayatı senaryoları ile eşsiz bir simülasyon oyunu deneyimi sunuyor. School Days oyununda sınıf içerisinde size verilen dersleri hazırlayarak okul puanınızı yükseltmek ve günlük aktiviteleri tamamlayarak popülerliğinizi artırıyorsunuz.

Öğrencilik hayatınızda dini yaşantınızı dilediğiniz gibi yaşıyor ve size takılan arkadaş grubu ile kavga ederek ekstra puan topluyorsunuz. Ayrıca öğretmenlerinizi dövebiliyor ve kafalarında sandalye kırabiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri basit olup kontroller arasında saldırı, çalışma, fırlatma, alay etme ve çalışma gibi birçok davranış butonları bulunuyor. Hemen School Days APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize indirip oynamaya başlayabilirsiniz. School Days oyunu simülasyon tarzı bir okul savaşları oyunudur.

indirme

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.SchoolPublic&hl=tr

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>