Satisfactory İnşaat Yapma Oyununu Full İndir

%name Satisfactory İnşaat Yapma Oyununu Full İndir

Merhabalar değerli düşlerkulüp okuyucularımız, bugün sizlere Satisfactory early access isimli oyunu sunacağım. Oyun Coffee Stain Studios tarafından yapılmıştır. birinci şahıs fabrika inşa etme oyunudur. Açık dünyada yapamayacağınız çok az şey var. İnşaat sektörü geleceğin yıldızı olan sizi konuşmaya başlayacaktır. Oyun nasıl kullanılır, nasıl oynanır gibi sorularınızada cevaplar vereceğiz. Oyuna isterseniz yama  kurabileceksiniz. Oyunu torrent üzerinden indirip yüksek hızda indireceksiniz. Oyunu kontrollü olarak güncellemeniz faydalı olacaktır. Çünkü oyun içerisindeki kontrolünüz dışındaki güncellemeler dosyaları bozabilir. Oyun dosyaları içerisinde “Satisfactory-Update-96463-Oyunindir.club.exe” uygulamasını kullanarak çalıştıracaksınız. Kurulum için browse alanında oyunun indirdiğiniz klasörü seçin “örnek; C:\Oyunindir.club\Satisfactory (Early Access 96032)” ve Start diyerek güncellemenin kurulmasını bekleyin.

Satisfactory İnşaat Yapma Oyununu Full İndir

%name Satisfactory İnşaat Yapma Oyununu Full İndir

Kurulum işlemlerinin tamamlanmasının ardından Epic Games Launcher’i indirerek oturum açın. (Farklı bir hesap kullanmanızı öneririz.) Son olarak oyunun kurulu olduğu dizindeki “Launch_Satisfactory” uygulamasını çalıştırın ve bittiğinde herhangi bir tuşa basarak kapatın.

Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: i5-3570k 3.4 GHz 4 Çekirdek

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 760 2 GB

Boyut: 18,7 GB

*Yama kurulumu:

     Online oynamak için bu arşivi indirerek EpicLauncher.exe ve Config.ini dosyalarını oyunun kurulu olduğu dizine atın. Daha sonra EpicLauncher.exe üzerinden oyunu çalıştırabilirsiniz. Daha sonra oyun içerisinde Join yaparak arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

duslerkulup indirme linki 1 Satisfactory İnşaat Yapma Oyununu Full İndir

https://cloud.mail.ru/public/wak3/E9TgfosDK

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>