Sağlık Köşesi

Sassy Suyu Faydaları Nelerdir, Nasıl Hazırlanır, Tüketilir?

sassy suyu faydaları nelerdir
Merhabalar değerli takipçilerimiz, sağlıklı yaşam için hayatınızda bazı değişiklikler yapmalısınız. Hayat içerisinde yapacağınız birçok değişiklik yaşantınızı rahatlatacaktır. Su içmek belkide bazılarına işkence gibi gelse de artık kolay yolları var. Sassy suyu hem kilo vermenizi sağlayacak. Hemde kilo verip yağ yakarak bunu gerçekleştireceksiniz. Sassy suyu faydaları içerisinde çok fazla içerikler bulunmaktadır.

Sassy Suyu Nasıl Hazırlanır?

Gerekli olan malzemeler; 

  • 1 adet orta boy salatalık
  • 2 litre su
  • 1 çay kaşığı rendelenmiş taze zencefil
  • 1 adet limon
  • 12 taze nane yaprağı

Bitki çayınızı hergün taze taze hazırlamalısınız. İlk başta orta boy salatalığı ve 1 adet limonu ince ince doğruyoruz. Daha sonra rendelemiş olduğumuz zencefili nane yapraklarımızla birlikte bu karışıma ekliyoruz. Son olarak ise tüm bu karışımı 2 litrelik suyun içine ekleyip ağzı kapalı bir şişede buzdolabına kaldırıyoruz. Bir gece buzdolabında bekletiyoruz ve ertesi gün içiyoruz. Nane, sindirim sistemine iyi gelir ve gaz söktürücüdür. Ayrıca vücuda rahatlık sağladığından güzel bir etki gösterecektir. Sassy suyunu içmeye başladığınızda ve faydasını gördüğünüzde hayatınızdan eksik etmeden bu suyu içmeye devam edebilirsiniz. Sassy suyu için “bu kadar gün kullanın” tarzında sınırlama bulunmamaktadır. Ayrıca ise her vücut farklı tepkiler verdiği için ve farklı metabolizma hızlarına sahip olduğu için karışımın etkisi yine farklı zamanlarda ortaya çıkacaktır. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, bu suyu içmeye başladığınız ilk 4 gündür. Bu dört gün içerisinde tuz ve tuzlu besinlerden uzak durmaya özen göstermek gerek. Bu sayede vücut toksinleri ve ödemi rahatça atabilsin. Sık bir şekilde tuvalete çıkmanız doğal olacaktır. Vücut kendini yenilemeye hazır hala getirecektir.

sassy suyu nasıl hazırlanır

Sassy Suyu Faydaları Nelerdir?

Sassy suyunu içerken aynı zamanda düzenli spor yapmayı ve hareketli bir yaşamı tercih etmeyi unutmayın. Düz bir karın ve ayrıca ince bel isteyenler için bire bir tariftir. Sassy suyunun amacı vücuttaki şişkinliği ve suyu atmaktır. Daha hızlı sonuç almak için ise mekik çekebilirsiniz. Bu suyu içerken yağlı, tatlı ve hamur işlerini azaltmanız gerekiyor. Düzenli bir şekilde yaptığınızda aradaki farkı göreceksiniz.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>