Cep Telefonu ve Teknoloji

Samsung Galaxy S9 Wifi Bağlanamama Sorununa Kesin Çözüm

samsung galaxy s9 wifi sorununa çözüm

Değerli takipçilerimiz, samsung galaxy s9 versiyonları piyasaya çıkmasıyla beraber birtakım sorunlarıda beraberinde geliyor. Temel ve en önemli sorunlardan birisi, wifi bağlanamama, sürekli kopma sorunlarıdır. Wifilerinizde bağlantı sorunu kaynaklı olarak yaşayacağınız problemler samsung galaxy s9 kullanım konforunuzu azaltacaktır. Samsung galaxy s9 wifi bağlanamama sorununa kesin çözüm sağlayacak önerilerde bulunacağız.

Samsung Galaxy S9 Wifi Bağlanamama Sorununa Kesin Çözüm

Samsung galaxy s7, Samsung galaxy s8, Samsung galaxy s9 gibi cihazlarda wifi bağlanamama sorunlarınıza kesin çözüm olarak şunları sıralayabiliriz. Milyarlarca para döktüğünüz cihazlarınız halen problem yaşattığını görünce insan bi garip oluyor. Galaxy s9 cihazlarınızdaki wifi sorununu kökten ve kesin olarak çözmek için öncelikle yapmanız gereken cihazınızı aç kapat yapmak olacaktır. Ardından wifi butonuna 2 kez basıp aktif ve deaktif etmeyi deniyebilirsiniz.

2. yöntem ise bağlı olduğunuz ağı unut ‘a basıp. Tekrardan bağlanmayı deneyiniz. Tabi bu sırada eski şifreniz silinecektir. 

3. yöntem ise Tüm ağları sıfırlamayı deneyin. Ağ ayarları > Ayarları sıfırla (reset) > Ayarlar yedekle ve sıfırla ile wifinizi resetlemiş olacaksınız. 

4. yöntem olarak unutmayın ki telefonunuzun işletim sistemi güncel olmadığında problem yaşama olasılığınız yüksektir. 

5. kesin çözüm olarak: Donanımsal bir probleminiz yok ise son çare olarak yazılımınızı sıfırlamak olacaktır malesefki. Buda fabrika ayarlarına döndürmek olacaktır.

Ayarlar menüsünden fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyiniz. Cihazınız tamamen sıfırlanacak tüm bilgileriniz silinecektir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>