Cep Telefonu ve Teknoloji

Samsung Galaxy S7 Tüm Zil Ses Dosyalarını İndir

samsung galaxy s7 tüm zil seslerini indir

Sevgili okuyucularımız, cep telefon firmaları gün geçtikçe yepyeni sürümler ortaya çıkarmaktadırlar. Yeni telefonların çıkmasıyla birlikte bizlerde de bir üst versiyona geçme isteği oluşuyor. Kimimiz yeni çıkan telefonun özelliklerinden kimimiz ise telefondaki zil ses, uyarı, mesaj tonlarını beğendiğimiz için geçmek istiyoruz. Samsung firmasının piyasaya sürmüş olduğu galaxy s7 edge telefonu ise oldukça elde tutulmaya başlandı. Bizlerde sizlere şuanki telefonlarınızda kullanabilmeniz için galaxy s7 edgenin tüm zil sesleri, uyarı sesleri, alarm sesleri, mesaj seslerini kısaca ses dosyalarını paylaşacağız. 

samsung s7 zil ses müziklerini indir

Basic Bell, Basic Tone, Anthem, Mirage Of You, Ice Blue Tone, Mother Nature, Phantom ve Rain Drop isimli zil sesleri samsung s7 edge kullanıcıları için oldukça sık seçilen ses dosyalarıdır. Çeşitliliğin çok olması ile birlikte istediğiniz gibi cihazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bulunduğunuz kalabalık ortamlarda artık telefonunuzun zil sesiyle insanlardan utanmayacaksınız aksine gururlanacaksınız. Kim bilir belkide insanlar sizin samsung galaxy s7 edge kullandığınızı bile sanacaklar.. 🙂

İndirme linki:  http://turbobit.net/6r3j73vqb31g.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>