Cep Telefonu ve Teknoloji

Samsung Cep Telefonları Donma, Takılma Sorununa Kesin Çözüm

Değerli duslerkulup.com ziyaretçilerimiz, bugün sizlere samsung akıllı cep telefonlarındaki rehber, galeri donma problemi, takılma, kilitlenme, kasma, yavaşlama sorunlarınıza çözüm bulacak yöntemleri sunmaya çalışacağım. Bildiğiniz gibi birçok samsung telefonlarında zaman geçtikçe donma, yıpranma, takılma sorunları yaşanabiliyor. Buna çözüm bulmak adeta işkence haline geliyor. Bazen ne format atmak ne de fabrika ayarlarına döndürmek fayda edebiliyor. Bizde sizlere sorununuzun çözümüne katkı sağlayabilecek yöntemleri sunmaya çalışacağız.

samsung cep telefonlarında donma sorununa çözüm

Öncelikle problemlerin başında aşırı derecede uygulama yüklemek geliyor. İlk olarak yüklediğiniz gereksiz programları kaldırmakla işe başlamalısınız. Gereksiz yer kaplayan ve arka planda güç tüketimi harcayan görsel efektleri kapatmanızda oldukça yarar sağlayacaktır. Buna ek olarak cep telefonunuzu aldığınızda uygulama olarak birçok fabrika ayarlarıyla gelen uygulamalar var bunlarıda kalıcı olarak durdurabilirsiniz. Durmaya zorla ve devre dışı bırak seçenekleri sayesinde bu uygulamaları tamamiyle kapatabilirsiniz.

akıllı telefon donma, takılma sorununu çözüm

Hafıza kartlarınızın doluluk oranıda telefonlarınızın aşırı güç tüketiminde etkisi büyüktür. Unutmamalısınız ki güç tüketimine sebep olan arka plan uygulamaları telefonlarınızın yavaşlamasında, kilitlenmesinde ve donmasında problem teşkil etmektedir. Whatsapp, facebook, instagram, messenger, skype, tango, twitter gibi uygulamalar ise otomatik olarak başlamaktadırlar bunlardan kullanmadıklarınızın otomatik açılmasını engellemek arka planda ekstra güç tüketimi sağlayan uygulamadan kazanç sağlamak anlamına gelir. Son olarak size sunacağımız bir program sayesinde ise telefonunuzda nedensiz olarak donma problemine yol açan dosyalara karşı atakta bulunarak farklı bir algoritmayla sorunu çözüyor. Olayı şöyle somutlayabiliriz. Donma problemine donma yöntemiyle çözüm buluyor. Sizin yapacağınız pek bir durum yok. Dummy file generator uygulamasını google play veya ios storeden indiriyorsunuz ve kuruyorsunuz. Telefonunuzda yedek almayı unutmamalısınız. Bunları yaptıktan sonra generate(full) butonuna basın ve tamamiyle tarama işleminin bitmesini bekleyin ve bittikten sonra delete yapın. Bu sayede telefonunuz çözüme kavuşacaktır. Her işlemde yedek almayı unutmayın. Tüm sorumluluk size aittir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>