Dinimiz İslam

Sahabe ve Peygamberlerin Hayatını Anlatan 1250 Kitap İndir

Sevgili okuyucularımız, dinimiz bizler için çok kıymetli bir hazinedir. Bu hazineyi en doğru şekilde yaymalı ve sahip çıkmalıyız. Tahrip etmeye çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Olabildiğince tüm dünyaya yayılması gerekmektedir. Yüzyıllar öncesinde dahi teknoloji hiç gelişmemiş olmasına rağmen bu derece yayılmış olmasına rağmen şuanki sistemde daha etkili bir şekilde her bireye ulaşması gerekmektedir. Yani şuan aramızda saatler farkı olan ülkelere dahi internet vasıtasıyla anlık olarak ulaşıp onlarada bu imkanları iletmeliyiz.

Hatta kendi dilimizden olan gurbetçi Türk vatandaşlarımıza dahi bu kaynakları iletmeliyiz. 1250 tane dini kitabı pdf yoluyla birazdan sunacağız sizlere. Sahabelerin, Peygamberlerin hayatlarını 1250 tane farklı içerikten okuyarak bilgi edinebilirsiniz. PDF formatın oldukları için bu kaynakları yazıcı vasıtasıyla kağıda dökebilirsiniz. İsterseniz internet ortamında E-kitap olarak istersenizde kitap gibi okuyabilirsiniz. Tercih size kalmıştır.


https://docs.google.com/uc?id=0B-qQs7ZQnPhLZ05pN1lGRFVlQlk&export=download

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>