Eğitim Dünyası

Sağlık Meslek Liseleri SBS Taban Ve Tavan Puanları

sağlık meslek liseleri

Sağlık Meslek Liseleri 2013 Seviye Belirleme Sınavı sonuçlarının ardından tavan ve taban puanlarda belirlendi.Sağlık Meslek Liseleri için Seviye Belirleme Sınavında  yılı için elde edilen taban ve tavan puanlar sınva girecek öğrenciler için ön bilgi olmuş olacak.SBS sınavına nazaran 2013 yılı sınavında tavan ve taban puanlar arasında pek bir değişiklik olmadığı için 2014 yılı sınavında da bu değişikliğin fazla olmayacağı söylenebilir.Anadolu öğretmen liseleri,Fen liseleri,anadolu liseleri taban ve tavan puanları.

Sağlık meslek lisesi ve genel taban ve tavan puanlarını indirme linki: http://turbobit.net/zyb48ejexs4y.html

Rar şifresi: www.duslerkulup.com

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

    1. @esin sağlık liselerinin puanları bizim ile ilgili bir durum değil bakanlıkla bile ilgili değil tamamen bulunduğunuz şehir, liselerin çokluğu ve kontejyanı vede tercih edeceğiniz sağlık meslek lisesine olan rağbettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>