Saçlarınız Dökülüyorsa Dikkat!

Saçlarınızı eskisi kadar gür ve parlak görmeniz için üretilen Toppik, yeni yılda hem kadınlara hem de erkeklere özel yepyeni formülüyle adeta “eski saçları” vaat ediyor…

Saç dökülmesi günümüzde başlı başına bir sorun ve bu sorunun hem psikolojik hem de sosyolojik boyutu var. Kadın tipi ya da erkek tipi dökülme olarak ikiye ayrılan saç dökülmesi önlenmediği zaman “kellik” ile sonuçlanabiliyor. Bu nedenle, hem erkekler hem de kadınlar için Toppik, eski özlenilen saçlara kavuşmak için tercih edilen bir ürün olarak biliniyor.

Saçlarınız Dökülüyorsa Dikkat!

Günümüzde yapılan birçok araştırma sonucunda saç dökülmesinin çeşitli sebepleri belirlendi. Sıklıkla vitamin eksikliklerinde ve hormon bozukluklarında görülen saç dökülmesi, ilerleyebilen bir problem olabileceği için mutlaka önlemi alınması gerekiyor. Ayrıca, birçok hastalığın belirtisi olarak da bilinen saç dökülmesi için dermatolojiye görünmek ve detaylı olarak saç dökülmesinin sebeplerini araştırmak gerekiyor.

Saç Neden Dökülür?

Saçın deri tabakasında yaşanabilecek herhangi bir hastalık ya da durum sebebiyle saçlar dökülmeye başlayabileceği gibi vitamin başta olmak üzere vücudun ihtiyaç duyduğu minerallerin eksikliğinde de saç dökülmesi görülebilir. En sık saç dökülme sebepleri ise,

  • Saç bakımı yapmamak
  • Saça zarar veren ürünleri kullanmak
  • Yetersiz beslenme
  • İlaç kullanımları
  • Genetik faktörler
  • Sık duş almak olarak bilinmektedir.

Toppik Saç Bakımı ile Özlenilen Saçlar Geri Geliyor!

Saçlarda açılma ya da belirli bölgelerde dökülme söz konusu ise mutlaka ilk olarak dermatolojiye gidilmeli ve altta yatan hastalık vb. gibi faktörler ekarte edilmelidir. Eğer ki dermatolojik bir rahatsızlığınız yoksa ve genetik veya stres gibi dış faktörler söz konusuysa Toppik saç gürleştirici ile saniyeler içerisinde dolgun saçlara sahip olabilirsiniz.

Toppik Nasıl Uygulanır?

Toppik sprey olarak üretildiği için kolay kullanım sağlayan harika bir saç gürleştirici üründür. Toppik’i iyice çalkaladıktan sonra dökülme ya da seyrelmenin olduğu alanlara sıkabilir ve dilerseniz tekrar tarama ile saçlarınıza şekil verebilirsiniz.

Toppik Artık Farmareyon’da!

Türkiye’nin en büyük dermokozmetik sitesi olan Farmareyon, Toppik ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Hızlı kargo teslimatı ve alışveriş güvencesiyle kozmetik ürünleri sizlere ulaştıran Farmareyon’a girerek Toppik ürünlerine göz atabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz.

 

   

Düşüncelerinizi bekliyoruz :)

<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>