Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyasında Araba Gören Kişiler İçin Tabirler

rüyasında araba görmenin anlamı

Değerli duslerkulup.com okuyucularımız, bugün uyandığınızda rüyanızda araba görmüş olabilirsiniz. Rüyada araba görmek, maddi anlamda tutumlu olmaya işarettir. Rüyada arabaya bindiğini görmek, büyük bir mevkiye yükselmeye yorumlanır. Rüyada arabadan indiğini gören kimse ise almış olduğu terfinin, makamın kendisinden alınacağına yorumlanabilmektedir. Rüyada arabaya binmenin hayırlı bir evlat olacağı yönünde yorumlayanlarda bulunmaktadır. Rüyada arabadan düşmek kişinin işinden ayrılacağına işaret eder. Rüyada kaza yapmış araba görmek, büyük bir mevki sahibi olmaya işaret eder. Rüyada rampadan yuvarlanmış araba görmek, kısa süreli bir itibara işarettir.

rüyada araba kazası görmek

Rüyada araba altında kalmak, zenginliğe yorumlanır. Rüyada araba çalmak ne zamandır dikkatini çekmeye çalıştığınız bir kişinin dikkatini çekeceğinize ve onun sizinle vakit geçirmesini sağlayacağınıza işaret eder. Araba alma niyeti olup yeni araba aldığını gören isteğine arabaya kavuşabilir. Arabasını tamire götüren bir kişi, başkasının pişman olduğu bir durumda ona yardımcı olacağı anlamına gelebilmektedir. Gerçekte arabası olmayıpta rüyasında arabasını olduğunu gören kişi ise, uzun zamandır çözemediği bir konuyu büyüklerin yardımıyla çözüp rahatlayacağı olarak yorumlanır.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>