Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Yılan Görmenin Tabiri Nasıldır?

rüyada yılan görmenin tabiri

Değerli okuyucularımız, gördüğünüz rüyaların öncelikle etkisi altında kalmamanız gerektiğini söylemek isteriz. Korkularınızı yenmek için yaratana sığınmak sizler için en doğru yol olacaktır. Rüyada gördüğünüz yılanla ile ilgili bazı tabirler paylaşacağız sizlere mutlaka bunlara bel bağlamamalısınız. Günlük yaşantınız hatta izlediğiniz belgeseller bile bunda etkili olabilir. Bilinç altınız sizlere bu durumları göstermiş olabilir. Sürekli rüyanızda yılan görüyorsanız, yılan görmek pek hayırlı değildir. Düşmanlık, düşmanların varlığı anlamına gelebilmektedir. Engerek, kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir. Engerek yılanını görüyorsanız eğer size hazırlanabilecek bir komplo olabileceğini gözardı etmemelisiniz. Rüyada yılan balığı görmenin çevrenizdeki kişilerin sizi kıskanacağına işaret edeceği anlamına gelecektir.

rüyada rüya görmek

Rüyada Yılan Görmenin Tabiri Nasıldır?

Cafer-i Sâdık (r.a) yılanı, gizli düşmanlık, maişet, selamet, saltanat, emirlik, devlet, zevce, evlat ve Sel olarak yorumlamıştır. Çalışma hayatınızda karışık, sıkıntılı, zor işlerle uğraşacağınıza işarettir.

Rüyada Yılan Öldürmek, Başını Ezmek

Mücadele halinde olduğunuz düşmanınızı yeneceğinize işarettir. Zaferli bir sonuç alacağınızı gösterir.

Rüyada Yılanın Isırdığını Görmek

Düşmandan gelecek zarara yorumlanmıştır. Düşmanınızın size zarar verebileceğini göstermektedir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>