Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Uçak, Deniz, Yılan Görmenin Tabirleri Nedir?

Merhabalar sevgili duslerkulup.com takipçilerimiz, bugün sizlere rüyasında uçak, deniz, yılan görmenin tabirlerini vereceğiz.

Rüyada Uçak Görmek


Uçak rüyada görmek, aynı zamanda iyi habere yorumlanır. Önünüze çıkmış olan veya ileride çıkabilecek tüm engelleri aşacağınıza, sorunların üstesinden gelip, yaşantınızda yeniden konum, itibar kazanacağınıza işarettir. Bundan sonra daha bilinçli davranabilir, etrafınızdaki tüm güzelliklerin ve fırsatların farkına vararak eskisinden daha özgür yaşayabilirsiniz. Rüyada uçak görmenin aynı zamanda belli bir konuya daha geniş açıdan bakmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Uçak Düşmesi görmenin delaleti ise içinizdeki sorunlarınızdan kaçma ve kurtulma ümitlerinizin yok olduğuna işarettir. Rüyada uçak kullanmanın, hayatınızın kontrolünü elinize alacağınıza, tamamen kendi kararlarınızla hayatınıza yeni bir yön vereceğinize yorumlanır. Rüyada bir uçağın kaza yaptığını görmek, uçak düşmesine benzer bir şekilde yorumlanır. Rüyada uçağa binmek, kendinizi hayatın akışına bırakmayı temsil eder. Eğer bindiğiniz uçak gerçek hayatta gitmek istediğiniz güzel bit yere gidiyorsa, kendinizi hayatın akışına bırakmalısınız demektir.

Rüyada Deniz Görmenin Tabirleri


Rüyada deniz görmek maddi olarak rahatlamaya ve bereketlenmeye işarettir. Yatırım yapabilir, yeni eşyalar alabilir veya para biriktirebilirsiniz. Ayrıca paranızın bereketi de artar. Yeni kazanç kapıları açılabilir. Rüyada deniz görmek kazancınızın artacağına işaret etmektedir. Rüyada görülen deniz çoğunlukla hayra yorulur. Eğer deniz size uzak kalmışsa, feraha erene kadar biraz sıkıntı çekeceksiniz demektir.

Deniz ayrıca günah işleyen bir kimse için günahlardan pişman olarak tövbe etmeye de yorulmaktadır. Bu rüyayı gören kişi bir kafir ise dine dönecektir. Deniz suyunu avucunuzla toplayıp bir kaba aktarmanız, evladınızın uzun ömürlü olacağına yorulur. İçilen deniz suyu size gelen nimetlerin miktarını gösterir. Çok deniz suyu içmişseniz hanenizin kazancı çok artacaktır.

Rüyada Yılan Görmek


Rüyada yılan görülmesiyle alakalı oldukça çeşitli yorumlar bulunmaktadır. Rüya tabirleri yılan farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir. Bu düşman genellikle kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışır. Yılan sinsi ve her an saldırmayı bekleyen bir düşmanı işaret ettiği gibi, büyük zorluklarla karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Başka açıdan da hayra yorumlanır. Maddi durumunuzun güçleneceğine, ailevi hayatınızda yenilikler yaşayacağınıza işarettir. Rüyada zehirsiz yılan, zehri olmayan, zararsız bir yılan görmeniz; elinize bol miktarda altın geçeceği şeklinde yorumlanır. Rüyanızda, arkanızdan gelerek sizi takip eden bir yılan görmüşseniz, hileye başvuracak bir düşmanınız var demektir. Rüyada görülen su yılanı, yeni bir arkadaşlığınız başlayacak ve bu kişi servet veya mevki sahibi birisi olacak demektir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>