Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Tanınmadık İnsanlar Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada tanınmadık kişiler görmek

Merhabalar sevgili okuyucularım, rüya tabirleri konusunda hepimiz meraklıyızdır. Çünkü gördüğümüz rüyaları unutmadan hemen ne anlama geldiğini bulmamız gerekir. Rüya konusunda öncelikle bir konuya değinmek istiyorum. Genellikle rüyalarımız günlük olarak koşuşturmacalı günlük hayatımız içerisinde bilinçaltımıza giren olaylar abidesinden oluşmaktadır. Yani zihnimize kazınan bazı durumlar uyuduğumuzda tekrar karşımıza çıkabiliyor. O yüzden yaşadığınız iyi veya kötü olayları rüyalarınıza göre hareket edip karar verme konusunda öncül olmasını sağlamamalısınız.

Rüyada tanımadığınız birini görmek iki şekilde yorumlanır. İlki, rüyayı gören kişi, manevi yönden kendisini huzura kavuşturacak dostluklar edineceklerdir. Ayrıca bu kişiler, iş hayatında yeniliklere giderler ya da yeni iş sahibi olurlar veya iş hayatındaki konumlarında yükselme olabilirler. Diğer bir tabire göre ise, rüyada tanımadığınız bir insan görmek, kin, ihtiras ve düşmanın göstergesi olarak yorumlanır. Bu kişiler çevresindekilere her zaman zarar veren kişilerdir ve bu rüya Allah yolundan uzaklaşmaya delalet eder. Rüyada tanımadığınız birini sevgiliniz olarak görmek, yalan ve riya demektir. Tabiki de belirttiğimiz gibi bu bir yorumdur. Yorumlar farklı bakış açılarına göre farklılık gösterebilir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>