Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Su Görmek Ne Anlama Gelir?

rüyada su görmek

Sevgili okuyucularımız, bugünkü makalemizde rüyasında su görenler için ne anlama geldiklerini aktarmaya çalışacağız. Rüyasında su gören kişiler için öncelikle şunu belirtelim genel olarak güzele, hoşa, rızka, iyiliğe, sadık bir arkadaşa, dine bağlılığa işarettir. Bulanık, kirli su görmek üzüntüye, geçim sıkıntısına, fitneye, karışıklığa işarettir. Böyle bir sudan yıkanıp çıkanlar ise hastalıklardan arınmayı anlatabilir.

rüyada su görmenin anlamı nedir

Temiz su içmek yepyeni daha düzgün bir hayata, sıcak su içmek hastalık ve üzüntüye sebep olur. Evinde su olduğunu gören kişi ise evlenmeye yada toplu bir mal almaya işarettir. Evden su çıkan gören kişi ise bolluğa, rızka, zenginliğe belirtidir. Özet olarak temiz su içmek gibi durumlar hayra, kirli veya bulanık su ise üzüntü, kedere işarettir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>