Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Madalya Görmenin Yorumu Nasıldır?

rüyada madalya görmek

Sevgili duslekulup.com takipçilerimiz bugün rüyalarınızda gördüğünüz şeylere tahmini tabirler paylaşacağız. Öncelikle unutmamalısınız ki rüya yorumlarına göre hayatınızı şekillendirmemelisiniz. Bilinçaltlarınızın bir eseridir rüyalar genelde. Rüyada madalya görmüşseniz büyük ihtimal bunun manasını merak etmişsinizdir. Rüyada madalya ile yaptığınız bir işten dolayı ödüllendirilmek kendi alanınızda terfi olabileceğiniz manasına gelir. Birilerine madalya dağıtıyorsanız eğer, tanımadığınız birinin size hizmette bulunacağına işarettir. 

rüyada madalya taktığını görmek

Çok çalışarak göstermiş olduğunuz çabalardan dolayı büyük bir başarı elde edecek ve itibar sahibi olacaksınız. Madalya başarıya, yükselmeye, mevkiye işarettir. Rüyada altın madalya görmek, raile hayatında yaşanacak çok güzel bir gelişmeye, erkek çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada gümüş madalya görmek, iş hayatı ile ilgili olarak uzun zamandır beklenen bir haberin gelmesine iş hayatında yapılmak istenen işler ve projeler için beklenen izinlerin ve ruhsatların çıkmasına ve gerekli diğer evrakların en kısa sürede gelmesine yorumlanır. Rüyada madalya satmak ise dini anlamda hayra delalet eder.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>