Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Kral Olduğunu Görmek Neye İşarettir?

rüyada kral olduğunu görmek

Sevgili düşler kulübü okuyucularımız, rüyanızda görmüş olduklarınıza yorumlar sunmaya devam ediyoruz. Bugünkü makalemizde ise rüyasında kral ve buna benzer şeyler görülen olayları konu edineceğiz. Rüyada kral görmenin birçok anlamı vardır ve hangi türden nasıl görüldüğüne bağlıdır. Rüyada kral görmek ise,zor zamanında rüya sahibinin yanında olup destek olacak dostlara işarettir. Kral görmek çok hayırlı bir rüyadır. İş hayatında başarıya, gelecekle ilgili plan yapılmasına yorumlanır. Rüyada kral olduğunu gören kişi ülkesine hizmet edeceği ve birtakım çalışmalarda bulunacağı anlamına gelir.

Rüyasında kral olduğunu gören kişi için her zaman hayırlı helal rızık vardır. Rüyasında kral olduğu halde krallığını kaybeden kişinin var olan itibarını ve saygınlığını kaybedeceğine işaret olabilir. Rüyada bir akrabasını kral olarak gören kişi o kişinin maddi gelirinde artış olacağına alamet eder. Rüyada bir kral ailesi içinde olup hak arayan kişilere sert tavırlar içinde olduğunu görmesi kişinin iş yapamayacak duruma geleceğine işaret eder. Rüyada kral ile evlenmenin anlamı ise oldukça güzel bir çevreye sahip olmaya işarettir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>