Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Kedi, Köpek, Balık Görmenin Manası Nedir?

Merhabalar değerli düşler kulup okuyucularımız, bugün sizlere rüyasında kedi, köpek ve balık görmenin manasını sizlere sunmaya çalışacağız.

Rüyada Köpek Görmenin Manası Nedir?


Rüyada köpek görmekle ilgili dört farklı anlama işaret etmektedir. Kötü bir düşman, gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek. Rüyada köpek görmek istek ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir.
Rüyada dişi köpek görmek ise daha çok kötü karakterli bir kadına işaret eder. Bu tarz bir kadın başınıza bela açacaktır. Ancak genel olarak, yakın çevrenizdeki dostlarınıza ve düşmanlarınıza işaret eder. Rüyanızda çevrede sürü halinde gezen köpekler görmeniz içten içe arzuladığınız ve gerçekleşmesini dilediğiniz tüm isteklerinize yakın zamanda kavuşacağınız anlamına gelir. Eğer saldıran köpek sizi ısırmamışsa, etrafınızda bazı sizi sevmeyen kişilerin olduğuna işaret eder. Bir köpek size yaklaşarak dostane bir şekilde ellerinizi yalar veya kısık kısık havlarsa sizinle anlaşmaya varacak demektir.

Rüyada Kedi Görmenin Manası Nedir?


Rüyada kedi görmek çocuk sahibi olacağınıza, eğer kadın iseniz eşinizden dolayı biraz sıkıntı çekeceğinize, etrafınızda düşmanlar olabileceğine tabir edilmektedir. Bir diğer rüya tabirine göre rüyada kedi görmek anne iseniz, çocuğunuza karşı gereğinden fazla zorlayıcı davranıyor ve onun eğitimini çocuğunuzu sıkacak bir şekilde vermeye çalışıyorsunuz demektir.

Rüyada Balık Görmek Tabiri Ne Anlama Gelir?

Rüyada balık görmek genel olarak hayırlara yorumlanmaktadır. Rüyada balık görmenin tabiri olarak kısmetlerin habercisidir. Size gelecek kısmetler, mal ve mülkler balık sembolüyle rüyanızda göründüğüne rivayet edilir. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi askeri ve ganimeti simgelemektedir. Rüyada balık sürüsü görmek, kariyerinizde yükseleceğinize işaret eder.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>