Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Bozuk Para Görmek Neye İşarettir?

rüyada bozuk para görmek

Rüyada bozuk para görmek rüya yorumcuları tarafından pek hayra yorulmaz.Rüyada görülen bozuk para dedikodu ve iftira ile yorumlanır.Rüyada bozuk para görmek ayrıca yapılacak olan işlerden sağlanabilecek haksız kazanç anlamına da gelmekte.

Rüyada kişinin yolda bozuk para bulduğunu görmesi hayatının düzene gireceğine dair çeşitli yorumlamalar getirmektedir. Bozuk para bulan kişi hayatındaki yapmış olduğu çalışmaların tümünü başarılı sonuçlar elde edeceğine hayatındaki her işte olumlu gelişmeler yaşanacağına dair işaretler olarak kabul edilmektedir. Bozuk para bulmak hayra ve iyiliğe yorulur.

Rüyada görülen bakır para kötülüğe ve şerre yorulmaktadır. Bakır para kişiler arasında yaşanabilecek kavga dedikodu ve musibete işarettir. Rüyasında bakır para gören kişi etrafındaki yakın arkadaşları tarafından bir zarara uğrayabilir. Arkasından dedikodusu yapılabilir ve yakınları arasında herhangi bir kavgaya karışabilir.

Rüyasında evinden veya ceplerinden bozuk paraları attığını gören bir kimse huzura erecektir. Yakın zamanda gerçekleşmesini dilediği birçok şey bir şekilde gerçekleşmeye başlayacaktır. Rüyasından evinden attığı bozuk paralar kişilerin sıkıntıdan ve kederden kurtulacağına dair önemli bir gelişmedir. Bu şekilde bozuk paraların atılması hayra ve iyiliğe yorumlanabilir.

Rüyada görülen altın para hayra yorulmaz. Altın para genel olarak iflasa ve ekonomik yönden kişilerin çok büyük sıkıntılar yaşayacağına işarettir. Böyle bir durumda altın para gören bir kimsenin iflas edeceğine elindekileri kaybedeceğine ve çok zor zamanlar yaşayacağına işaret edilir. Aynı zamanda altın para sevdiklerimiz tarafından çeşitli hakaretlere uğrayarak ruhsal olarak çok büyük bir yıkım yaşayacağımıza işarettir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>