Burç ve Rüya Tabirleri

Rüyada Bebek Görmek Neye Yorumlanır?

rüyada bebek görmenin anlamı nedir

Rüyada bebek görmek, rüyada küçük bebek görmek, bir bebeği sevip okşamak sevince, mutluluğa yorumlanır. Cami avlusunda bir bebeği görmek veya onu kucaklamak bir yerden miras geleceğine işaret olabilir. İşssiz olan bir kişinin bir bebek beşiğini sallaması yakında işe gireceğine delalet eder. Güzel giyimli bir bebek görmek sıkıntıların önemsizliğine ve hemen geçeceğine işarettir. Ağlayan veya çıplak çocuk gören kişi ise tövbe etmesi gerektiği belirtilir. Kendisini çocuk olarak gören kişi ise zenginleşeceğine yorumlanır. Rüyada kız bebeği görmek hayra yorumlanır.

Bir bebeğin süt emdiğini gören kişi evdeki bolluğun artacağına, rüyada bir bebeği emzirdiğinizi gördüğünüzde bilgi ve tecrübelerinizin karşılığınızı göreceğinize işarettir. Ölü bir bebek görmek birşeyler kaybedeceğinizin göstergesi olabilir. Bir bebeğin altını temizliyorsanız eğer akrabalarınızın yada tanıdığınızın hatasını örteceksiniz ve ona iyilik yapacaksınız. Rüyada konuşan bebek görmek dini inancınızın artacağına yorumlanır. Oyuncak bebek görmek ise, eğlenceli bir yere davet edileceğinizin göstergesidir.

Duslerkulup

Duslerkulup olarak 2010 Nisan ayından itibaren yayın hayatımıza başlamış bulunmaktayız.Güvenirliği, kaliteyi, tarafsızlığı, eşitçiliği vizyonumuz olarak belirledik ve bundan şaşmadık.Günümüzün ihtiyaçlarını belirleyip en uygun şekilde sunmaya başladık ve kısa sürede popülitemizi yükselttik ve yükseltmeye devam edeğiz. :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
<?php bloginfo('name'); ?> <?php wp_title(); ?>